Непорозуміння між центральною та місцевою владою щодо відповідальності за ремонт дороги, що проходить через Новолимарівку

Населений пункт: Новолимарівка, Біловодська ОТГ

Адреса: Новолимарівка, Т1314

Додано: 2020-05-22 13:05:00

Статус: У процесі вирішення

Біловодська селищна об'єднана територіальна громада не проводить поточний ремонт дороги, яка знаходиться в критичному аварійному стані, що перешкоджає транспортному сполученню між населеними пунктами ОТГ, за їх думкою відповідальність за ремонт лежить на ДП ”Укравтодор”.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
1
1
1
1
1
13:05
395
RSS
Інна Коваль
10:14
+4

22.10.2020 р. представники мережі ГІСМАОВК провели діалогову з приводу непорозуміння між центральною і місцевою владою щодо відповідальності за ремонт дороги, що проходить через село Новолимарівку. Дякуючи представникам мережі ГІСМАОВК зустріч була корисною, змістовною та плідною. Жителі села Новолимарівка отримали відповідь на хвилююче питання щодо ремонту дороги Т 1314, яка проходить через село від представника служби автомобільних доріг у Луганській області. Формат діалогової зустрічі дозволяє учасникам конфлікту висловитися стосовно виявленої проблеми, висловити свою думку та отримати відповіді стосовно шляхів вирішення даного конфлікту. Запрошені на захід резюмували, що в результаті проведеної діалогової зустрічі на конкретні питання вони отримали конкретні відповіді, та підкреслили корисність та необхідність проведення подібних заходів. 

11:38

Супер новина!

Інна Коваль
12:02

Так, це дійсно супер новина для всіх мешканців і не тільки нашого села, а і всіх, хто живе понад дорогою Т1314

Завантаження...