Невдоволення підприємців смт Новгородське рішенням щодо закриття ринків на час карантину

Населений пункт: Новгородське

Адреса: вулиця Молодіжна, 1

Додано: 2020-05-22 16:05:00

Статус: Проведено заходи з врегулювання

Підприємці смт Новгородське, обурені рішенням селищної комісії з техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо закриття ринків на час карантину, запровадженого Постановою Кабінету Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, під час діючої заборони про масові зібрання, вийшли на акцію протесту з вимогою відкрити ринки для торгівлі продуктами, (а також скасувати орендну плату за торговельні площі), мотивуючи свої вимоги відсутністю відповідної норми в Постанові Кабінету Міністрів , відповідно висунули звинувачення селищній раді у незаконних діях. На акції були присутні представники правозахисної організації із міста Торецьк, а також чоловіки спортивної статури, що не мали відношення до підприємців. Після появи поліції акція була зупинена і перейшла в латентний стан. Після появи Постанови головного державного санітарного лікаря про можливість роботи ринків за умови дотримання санітарно-епідеміологічних правил, підприємці почали телефонувати власнику ринку з вимогою відкрити ринок, і не здіймати орендну плату за торгові площі. Власник ринку з погрозами звернувся до селищної ради та вимагав відкрити ринок. Власник ринку відмовляється скасувати орендну плату підприємцям. Поліція проводить перевірку щодо організаторів акції.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

Групою посередників ГІСМАОВК було проведено ряд експертних зустрічей та відповідна експертиза нормативно-правових актів.

Відповідно до Постанови, затвердженої Кабінетом Міністрів України, «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» № 211 від 11.03.2020 року, а також відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 23. 03.2020 року № 333-р «Про встановлення режиму надзвичайних ситуацій в Донецькій, Тернопільській та Черкаській областях» з метою вжиття заходів запобігання поширення інфекції обласні та місцеві органи влади також своїми розпорядженнями наказали провести відповідні заходи.
На підставі чого на території Донецької області було закрито 73 ринки у тому числі і ринки у смт Новгородське Донецької області https://freeradio.com.ua/usi-rinki-donechchini-zac... .
Міністерство охорони здоров’я дозволило владі на місцях відкрити продовольчі ринки лише у разі дотримання певних вимог зазначених у Постановах Головного державного санітарного лікаря від 27.04.2020 № 14  та від 30.03. 2020 № 5.

Таким чином, відповідно до зазначеної Постанови, ринок в Новгородському був відкритий в травні 2020 року. 

Слідкують:
1
16:05
260
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...