Конфлікт щодо приєднання с.Покровське до м.Маріуполь або смт.Мангуш

Населений пункт: Покровське, Мангушський р-н

Адреса: Покровське, Unnamed Road

Додано: 2020-05-25 17:17:00

Статус: Проведено заходи з врегулювання

Село Покровське ( в минулому – Іллічівське), з населенням більше півтори тисячі осіб, територіально відноситься до Мангушського району. Однак, географічно воно розташоване в межах Маріуполя, Покровське є центром Покровської сільської ради, якій підпорядковані три населених пункти: Червоне, Рибальське і Широка балка. Обстановка з децентралізацією там напружена до межі. Третій рік жителі і влада вирішують, до кого примкнути - до міста Маріуполь або до смт. Мангушу.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

Протягом червня-липня команда посередників ГІСМАОВК провела 8 експертних зустрічей зі сторонами та стейкхолдерами конфліктної ситуації. 

Висновки роботи посередників ГІСМАОВК:

Проблему вичерпано завдяки Розпорядженню КМУ №540-р від 06.05.2020р.“Про затвердження перспективного плану формування територій громад Донецької області”.

Крім того, слід зазначити, що сторони не чинять і не планують супротив щодо формування територій громад згідно Розпорядження КМУ.

Слідкують:
1
1
1
1
1
17:17
445
RSS
14:33
+1

Відстань до районного центру смт. Мангуш де зосереджена соціальна інфраструктура району складає близько 30 км.

Межа селища  з м. Маріуполь проходить по одній з вилиць, стоячі на середині вулиці справа будуть будинки мешканців місцян, а зліва селян.

Дитсадок та школа розташовані в радіусі 3 км від кордону с. Покровського, але на території м. Маріуполя. 

14:50
+1

Кінцева Маріупольського міського комунального транспорту знаходиться в 1,5км. від центру с. Покровське.

Майже всі мешканці с. Покровське працюють на містоутворюючих підприємствах м. Маріуполь та вимушені проходити цю відстань до зупинки міського транспорту з дітьми на руках, незважаючи на сезоні і погодні умови, бо це вже другий район.

Пряме сполучення з районним центром відсутнє, тому якщо необхідно у cправах до смт. Мангуш і не має особистого автомобілю, необхідно пішки подолати 1,5км. до міського комунального транспорту, скористатися послугами міського транспорту, переїхати до приміської автостанції та рухатися в напрямку райцентру (також рахуємо витрати на проїзд та час на дорогу туди та назад, і щось необхідно встигнути у справах).

   

15:49
+1

Медичне обслуговування:

в с. Покровське є амбулаторія, яка вже давно знаходиться в стані ремонту, на території сільської ради 

є  2 фельшерсько-акушерських пункти.

Швидка їде за викликом близько 40 хв. – 1 год.   

Завантаження...