Проблема з паркуванням автомобілів в місті Дніпро

Населений пункт: Дніпро

Адреса: Центральний район, пр. Кірова

Додано: 2022-11-18 08:32:00

Статус: Актуально

В листопаді 2022 року на сесії міської ради було прийнято зміни до закону про паркування в Дніпрі. Наразі чинними є багато обмежень. Володарі автівок обурюються тим, що більшість місць для паркування наразі стають забороненими. До влади виставляють претензії в тому, що відсутні обладнані місця для паркування, стоянки для автомобілів. Частина мешканців (особливо тих що не мають автівок) наголошують на тому, що машини заважають пішоходам проходити дворами, неправильно припарковані автівки заважають проїзду спецтранспорту (в тому числі каретам швидкої допомоги).

Конфлікт або проблема?:
Стежать:
Ніхто не стежить
08:32
68
RSS
Vitalij
11:32

Це переходить усі межі. https://t.me/dnipro_now/33282

Завантаження...