Проблема з вивезенням сміття в м. Чернівці

Населений пункт: Чернівці

Адреса: вулиця Героїв Майдану, 111

Додано: 2022-11-17 09:37:00

Статус: Актуально

У Чернівцях нова компанія з вивозу сміття "Макс клін сіті" не встановила достатню кількість контейнерів, тому непотріб буквально вивалюється на тротуари. Чернівчани крім цього нарікають, що сміття більше не сортується, як під час роботи попереднього оператора та не вивозиться вчасно.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Стежать:
Ніхто не стежить
09:37
54
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...