Проблема з нестачею автобусів на 5-му маршруті в м. Чернівці

Населений пункт: Чернівці

Адреса: вулиця Йосипа Главки, 4Б

Додано: 2022-12-02 14:46:00

Статус: Актуально

На 5-му автобусному маршруті в м. Чернівці не вистачає автобусів, ті, що є - переповненні пасажирами. До того, в автобусах 5-го маршруту не встановлено валідатори для безконтактної оплати, що додає незручностей для пасажирів. Оплату в переповненому автобусі приймає водій.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Стежать:
Ніхто не стежить
14:46
75
RSS
14:41

Маршрут №5 у Чернівцях став комунальним. 

Як написав заступник мера, позачергові перевірки на маршрутах №34 та №5 показали, що тепер вже колишній перевізник не забезпечував достатню кількість автобусів на лінії. «Про графіки та розклад руху взагалі мовчу. Як результат пасажири дуже довго чекали на зупинках. Отож, із перевізником цього маршруту, а це «Денисівка -1», розірвали договір. Якщо перевізники злісно не виконують умови договору – ми з ними прощаємося. Це хоч і радикально, але просто. Адже користуватися громадським транспортом має бути комфортно», — наголосив посадовець.

Джерело: https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/marshrut-5-u-chernivcyah-stav-komunalnim-yaki-prichini-90104. Сайт acc.cv.ua/

Богдана
11:30
+1

Друзі, хочу поділитися враженнями від поїздки на 5 маршруті. Мені пощастило сьогодні їхати в 5 маршрутці та яка новенька.

Спочатку я не дуже зрозуміла, бо чекала на жовту. Для порівняння, це небо і земля. Чисто всередині, великий автобус ніхто тобі в спину не дихає, водій чемно слідкує за дорогою, а не кричить оплатіть за проїзд. Бо виявляється шо оплатити можна і безготівково. Ну дуже подобається мені цей новий транспорт. А виявляється це автобуси комунальні і такі нові всі. Вже не хочеться їздити на старих і брудних приватних маршрутках. Добре що місто думає про людей і створює комфорт. Так їздити в задоволення таким транспортом. Скоро доженемо інші міста по розвитку. Департамент транспорту та окремих питань комунального господарства

Віталій
12:55
+1

Заступник міського голови Ігор Крохмаль повідомив, що 8 грудня, 5 автобусів Чернівецького тролейбусного управління вийшли на маршрут №5. Але перевізник не погодився на розірвання угоди, подав до суду та досі обслуговує маршрут.

«Наразі міська рада чекає на розгляд оскарження рішення суду. Закон не забороняє укладати додаткові угоди на обслуговування маршруту, тому ми запустили на лінію додаткові 5 автобусів класу євро-5, які обладнані валідаторами та системою електронного розрахунку. Вони низькопідлогові та їздять у Німеччині», – каже Ігор Крохмаль.

Наступного тижня ЧТУ планує розпочати обслуговування маршруту №34. Наразі підбирають водіїв, оскільки їх не вистачає на підприємстві.

Заступник мера зауважив, що в майбутньому усі автобусні маршрути, які обслуговують недобросовісні приватні перевізники, буде обслуговувати ЧТУ.

Натомість директор ТОВ «Денисівка 1» Віталій Дзюбак повідомив Шпальті, що міська рада незаконно запустила свої автобуси на маршрут №5.

«Департамент транспорту застосовує незаконні дії щодо нашого підприємства. Вони складали якісь акти, надсилали нам якісь незаконні листи про незаконні розірвання договорів. Ми оскаржуємо це рішення в суді. Наразі маємо рішення суду про те, що на період розгляду суду договори залишаються дійсні», – пояснив перевізник.
Завантаження...