Доступ до перонів залізничного вокзалу м.Львів для осіб з інвалідністю та маломобільної групи населення. Доступ до купівлі квитків онлайн для осіб з інвалідністю

Населений пункт: Львів

Адреса: Двірцева площа, 1

Додано: 2022-12-22 13:34:00

Статус: Проведено заходи ГІСМАОВК

На залізничному вокзалі м. Львів відсутній доступ до перонів для для осіб з інвалідністю та маламобільної групи населення. Щоб дістатись до потягуа потрібно скористатись ліфтом , який ніколи не працює.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

27.02.2023 та 29.03.2023 року в онлайн форматі відбулася діалогова зустрічі за участю посередників ГІСМАОВК, керівників департаментів та представників фахових відділів АТ «Укрзалізниця» та представників громадських об'єднань людей з інвалідністю. На діалоговій зустріч було обговорено проблему доступності людей з інвалідністю до залізничного вокзалу станції міста Львів.

На зустрічі були обговорені основні проблеми, які виникають у людей з інвалідність при прибутті на станцію. А саме, відсутність спеціального ліфту та персоналу який міг би забезпечити комфортне пересування по залізничному вокзалу. Сам вокзал не відповідає нормам ДБН який дозволив би безперешкодно пересуватись по території.

В результаті обговорення було актуалізовано інформацію щодо проблеми доступності вокзалу для мало мобільних людей та осіб з інвалідністю. Обговорено алгоритм подальших кроків та налагоджено пряму взаємодію керівництва АТ «Укразілниці», Львівської міської ради та громадськості.

Як зазначили представники Укрзалізниці наразі проводяться певні заходи з оновлення залізничного вокзалу та ремонту ліфту.

За результатами обговорення було створено робочу групу в склад якої увійшли представники громадського сектору, Львівської міської ради та Укрзалізниці з метою швидкого та ефективного вирішення нагальних питань. Розроблено графік чергувань спеціально навченого персоналу по роботі з людьми з особливими потребами та визначено строки ремонту залізничної станції які в подальшому спростять переміщення таких людей.


17.03.2023 та 28.03.2023 року в онлайн форматі відбулася діалогова зустрічі за участю посередників ГІСМАОВК, керівників департаментів та представників фахових відділів Міністерства соціальної політики, представників фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, представників департаментів АТ “Укрзалізниця”, агентів з продажу квитків АТ КБ “Приват Банк” та ТОВ «ТІКЕТС.ЮЕЙ», а також представників громадських об'єднань людей з інвалідністю. На діалоговій зустріч було обговорено проблему доступності людей з інвалідністю до онлайн сервісів покупки залізничних квитків.

На зустрічі були обговорені основні проблеми, які виникають у людей з інвалідність при оформленні залізничних квитків за допомогою онлайн сервісів, а саме неможливість придбання квитків за причини не верифікації деяких категорій посвідчень.

В результаті обговорення було актуалізовано інформацію щодо проблеми оформлення квитків на онлайн застосунках АТ “Укрзалізниця” осіб з інвалідністю, які пов'язані з оновленням бази даних Міністерства соціальної політики, яка не включає всі категорії пільгових посвідчень та у відсутності певних посвідчень в реєстрі централізованої бази даних при Міністерства соціальної політики, або у неможливості верифікації певної групи посвідчень старого образця з відсутності серії посвідчення.

Як зазначили представники Міністерства соціальної політики наразі проводяться певні заходи та оновлення інформаційних баз даних, які у майбутньому дозволяють проводити верифікацію будь-яких посвідчень.

За результатами обговорення було здобуто домовленостей щодо продовження обговорення після тестування системи, а також підготовлені певні рекомендації для розповсюдження між громадським організаціями та асоціаціями людей з інвалідністю з алгоритмом їх дій при неможливості оформлення залізничного квитка за допомогою онлайн сервісів.

Стежать:
1
13:34
381
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...