Конфлікт з приводу створення Коломийчиської ОТГ

Населений пункт: Сватове

Адреса: Коломийчиха, Unnamed Road

Додано: 2020-06-18 22:51:00

Статус: Проведено заходи ГІСМАОВК

З початком адміністративної реформи в Сватівському районі було створено 2 об'єднані територіальні громади. Це Нижньодуванська та Коломийчиська. До складу Коломийчиської ОТГ ввійшло 2 сільські ради - Коломийчиська та Райгородська. Відповідно до перспективного плану формування територіальних громад Луганської області до складу Коломийчиської ОТГ повинні іще ввійти Куземівська, Стельмахівська, Ковалівська сільські ради. Проте спостерігається протистояння керівництва районної ради, деяких депутатів районної ради щодо завершення об'єднання Коломийчиської ОТГ. Позиція цих представників така, що необхідно створити Сватівську ОТГ, до складу якої буде включено і Коломийчиську ОТГ.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

Групою регіональних посередників ГІСМАОВК було проведено експертні та діалогові зустрічі щодо вирішення питання налагодження взаємодії всередині Коломийчисько ОТГ після  прийняття Постанови КМУ  від 12.06.2020 р. Під час діалогових зустрічей за участі представників громади, сторостатів та керівного складу ОТГ було обговорено питання щодо налагодження співпраці в умовах новостворених меж громади. 
 Як результат інтервенції посередників, учасники зустрічей домовились розпочати роботу щодо вирішення питання транспортного сполучення між населеними пунктами ОТГ; вирішити проблему доступа до адміністративних послуг; розпочати роботу новоскликанної Ради ОТГ стратегію розвитку Коломийчиської ОТГ з урахуванням потреб усіх п’яти громад, що входять до її складу; ініціювати активності, які будуть сприяти згуртованності громади, та ще багато інших питань, які впливають на подальших розвито громади.
Крім того, на сьогоднішній день вже сформовані громадські ініціативи, які працюють вже на професійному рівні щодо вирішення зазначених питань. Крім того, представники зазначених громадських ініціатив на сьогоднішній день комунікують з обласними органами влади щодо спільної взаємодії по вирішенню проблеми, що  є позитивним результатом інтервенції посередників.

Стежать:
1
1
1
1
22:51
711
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...