​Конфлікт щодо облаштування місць для обсервації у лікарні смт Білолуцьк

Населений пункт: Білолуцьк

Адреса: Білолуцьк, вулиця Миру

Додано: 2020-06-19 06:09:00

Статус: Вирішення призупинено

В смт Білолуцьк Новопсковського району в терапевтичне відділення місцевої лікарні 16 квітня планували привезти на обсервацію 15 осіб, проте ні засобів захисту, ні відповідних умов для цього не було. Місцева громада вже зверталася безпосередньо до Президента з проханням не закривати терапевтичне відділення. Однак, відповіді місцева громада не дочекалася. А тепер влада ухвалила рішення використовувати відділення в якості обсервації.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Стежать:
1
1
06:09
556
RSS
00:03
+1

«Будівля відділення давно потребує капітального ремонту, меблі, обладнання та постільна білизна сильно зношені та потребують заміни. Під розміщення людей відведено дві палати по 6 ліжок, що перевищує норму щільності обсерваторів. Приміщення їдальні, туалету та душової за візуальною оцінкою лише умовно можна назвати такими, що відповідають санітарним нормам. Так звана душова являє собою технічне приміщення зі зливним отвором у підлозі, де зберігаються засоби для прибирання, а також встановлені два умивальники, один з яких обладнаний лейкою для душу. Каналізаційна система туалету, розрахованого на 15 мешканців, за словами працівників лікарні, знаходиться у аварійному стані та потребує заміни. Можливості знезараження стоків немає. Деяке обладнання, як, наприклад, лампа для дезінфекції приміщень, давно відпрацювало свій ресурс і його придатність є доволі сумнівною. Додатковим фактором, що свідчить проти рішення про розміщення обсервації у терапевтичному відділенні Білолуцької лікарні є те, що воно межує з геріатричним інтернатом – у 20 метрах від обсервації з виходом на спільне подвір’я проживають 30 людей похилого віку, які є групою ризику з огляду на епідемію COVID-19»

Джерело: 

https://vostok-sos.org/zvit-0002-0906-observaciji-luhanska-obl/?fbclid=IwAR3vp7vRSGePokofcS6lle7gzUDWnv533sdI0fuxBT68XYeu82-9Ex2RJVY

Завантаження...