Конфлікт щодо забудівлі ЖК IT Парк Мануфактура в м. Харків

Населений пункт: Харків

Адреса: вулиця Чигирина Юлію, 13

Додано: 2023-02-21 19:11:00

Статус: Врегульовано

Компанія Строй Сіті Development почала будування багатоповерхового Житлового комплексу IT-Park Manufactura в м. Харків по вул. Юлія Чигирина в 2010 році, заплановано до здачі в експлуатацію 3 будинки по 10 поверхів. Житловий комплекс повинен мати 615 квартир та паркінг на 200 паркомісць, а також офісні приміщення.
До 2023 року встигли звести та здати в експлуатацію 1 будинок, ще 2 в процесі забудовування.
Харківська обласна прокуратура провела розслідування та було виявлено, що одна з земельних ділянок на якій виконується забудовництво десятиповерхівки належить до земель комунальної власності громади Харкова. Право на її оренду або інші дії не було передано ані юридичним, ані фізичним особам. Через порушення законодавства прокуратура звернулась із позовом до суду.
На офіційній сторінці Прокуратури в Фейсбук зазначено "Суд задовольнив позовну заяву керівника Шевченківської окружної прокуратури м. Харкова в інтересах держави в особі Харківської міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю про повернення земельної ділянки вартістю майже 7 млн гривень. Тепер підприємство зобов’язано повернути Харківській територіальній громаді в особі Харківської міської ради земельну ділянку з приведенням її у придатний для використання стан, який існував до початку дій щодо самовільного захоплення, включаючи знесення будь-якого самочинно збудованого нерухомого майна, а також поновлення стану ділянки після проведених земельних робіт."
Мешканці міста обурені рішенням суду та проти зносу будівлі та перетворення цього місця на руїни.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Стежать:
Ніхто не стежить
19:11
385
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...