Жорстоке поводження з тваринами в м. Запоріжжя

Населений пункт: Запоріжжя

Адреса: Бородинська вулиця,

Додано: 2023-02-22 18:11:00

Статус: Проведено заходи ГІСМАОВК

Мешканка одного із багатоквартирних будинків по вулиці Бородинській в інтернет пабліках Запоріжжя повідомила, що за наказом голови ОСББ заварили двері у підвалі будинку, де знаходились кошенята. Тварини другий день перебувають без води та їжі. З метою перевірки інформації за вказаною адресою виїхав наряд поліції територіального підрозділу. Правоохоронці ретельно оглянули підвальне приміщення. Котів у ньому не було. За версію поліції, на місці події заяв і скарг не надійшло, інформація не знайшла підтвердження, але місцеві не згодні з поліцією і запевняють що заява, щодо жорстокого поводження з тваринами до поліції подавалася.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

Було проведено 3 діалогових зустрічі щодо обговорення ситуації, яка склалася навколо жорстокого поводження з тваринами у м. Запоріжжя. 

На діалогових зустрічах учасники говорили про:

-ситуацію, яка сталася в ОСББ по вул. Бородинській та яка набула широкого розголосу у соціальних мережах, у тому числі була замепінгована на мапі конфліктів ГІСМАОВК;

-вимоги законодавства та інших нормативних актів щодо захисту тварин від жорстокого поводження;

-знову - протиріччя в нормативно-правових актах, щодо утримання будинків та захисту прав тварин;

-знову - ризики розповсюдження небезпечних хвороб дикими тваринами (сказ тощо);

-знову - проблеми експлуатації будинків у зв’язку з перебуванням тварин у технічних приміщеннях (загроза електрообладнанню, складнощі при проведені дезинфекції та дератизації, антисанітарія, трупи тварин тощо);

-знову - проблеми створення у місті Запоріжжя притулку для тварин на рівні місцевої влади (не приватні);

-відсутність співпраці між органами місцевої влади та громадськими організаціями з питань захисту прав тварин;

-відсутність суб’єктів, які могли б проявляти ініціативи щодо втілення заходів для захисту тварин (головна проблема);

За результатами зустрічей дійшли висновку, що важливо здійснювати широку інформаційну кампанію за даною темою. Також учасники наголосили на потребі залучення до діалогу представників громадськості та активістів і запропонували організувати ще одну зустріч. За погодженням організаторів проєкту ми маємо можливість сьогодні продовжити діалог і знайти рішення проблемі жорстокого поводження з тваринами у м. Запоріжжя.

ВИСНОВКИ ТА РІШЕННЯ діалогової зустрічі:

  1. Обговорили ситуацію щодо жорстокого поводження з тваринами у місті Запоріжжі, проблемні питання та перешкоди, а також можливі шляхи вирішення проблеми.
  2. Підготувати перелік питань для створення відеороликів та передати їх від імені міської влади на опрацювання телеканалу МТМ.
  3. Організовувати навчальні курси для придбання навичок безпечного поводження з тваринами.
  4. Налагоджувати співпрацю з громадськими організаціями та іншими донорами, у тому числі міжнародними, з метою залучення коштів для створення притулку для тварин у місті Запоріжжі.
Стежать:
Ніхто не стежить
18:11
247
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...