Конфлікт навколо спорудження меморіалу героям АТО у місті Лиман

Населений пункт: Лиман

Адреса: вулиця Незалежності, 46

Додано: 2020-07-02 23:56:00

Статус: Проведено заходи ГІСМАОВК

Конфлікт між громадськістю і владою навколо будівництва пам'ятника загиблим воїнам АТО.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

Командою посередників ГІСМАОВК було проведено три діалогові зустрічі із всіма зацікавленими сторонами. Зустрічі були проведені протягом жовтня-грудня 2020 року. В результаті однієї із зустрічей було ініційовано проведення дослідження думки населення міста Лиман, щодо встановлення нових пам'ятних знаків. Дослідження проведено незалежними соціологами – представниками аналітичної групи ГІСМАОВК, не місцевими жителями. Як було зазначено на презентації результатів дослідження 28 січня 2021 року— всі питання незалежності дослідження були витримані та сам процес тривав за методологію, яка описана разом з результатами за посиланням http://ndo.lg.ua/articles/96-doslidzhennya-dumky-naselennya-mista-lyman-shchodo-vstanovlennya-novykh-pam-yatnykh-znakiv.html .

Слід зазначити, що представники Лиманської міської ради та зацікавлені сторони подякували всім представникам ГІСМАОВК за роботу, що проводилася та проводиться, а присутні на заході представників відділів культури та туризму, містобудування та архітектури, виконавчого комітету Лиманської міської ради висловили прохання отримати детальні матеріали дослідження для врахування в подальшій роботі при формуванні проєктів та програм розвитку громади.

Окремо про презентацію дослідження можливо ознайомитися за посиланням https://dialog-ua.org/news/47-analytyky-hismaovk-prezentuvaly-yssledovanye-mnenyya-naselenyya-horoda-lyman-otnosytelno-ustanovl.html 

Таким чином, зазначена ситуація є вирішеною.

Стежать:
1
1
1
1
23:56
990
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...