​Конфлікт навколо передачі у комунальну власність об'єктів соціальної сфери міста Старобільськ

Населений пункт: Старобільськ

Адреса: вулиця Центральна, 23

Додано: 2020-07-03 08:08:00

Статус: Проведено заходи ГІСМАОВК

Наявність кількох зацікавлених сторін на приміщення одній будівлі, конфлікт виник на фоні державних програм щодо реформи субрегіонального рівня адміністративно-територіального устрою в Україні зокрема утворення ОТГ. Виникають конфліктні ситуації, щодо права власності та передачі у комунальну власність об'єктів соціальної сфери. В даному випадку це торкнулось Управління соціального захисту населення Старобільської РДА. Заклад який так важливий для підтримки та прийому громадян соціально незахищених громадян може залишитися буквально на вулиці. На сьогоднішній день гостро стоїть питання Розміщення 48 осіб співробітників.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

Протягом жовтня-листопада 2020 року групою посередників ГІСМАОВК було проведено ряд експертних та діалогових зустрічей. Можливо зробити висновок після всіх зустрічей, що конфлікт між міською радою і УСЗН наразі відсутній, а існує лише проблема в УСЗН із пошуком та орендою приміщення в скорочені строки. Наразі УСЗН займається пошуком приміщення за вигідними умовами оренди. 
Ситуація залишається в режимі моніторингу ГІСМАОВК та в разі виникнення напруження чи конфлікту, посередники будуть долучені до вирішення ситуації. 

Стежать:
1
1
1
1
1
08:08
968
RSS
Ірина Міхальова
22:49
+1

22.10.2020 року представники мережі посередників провели дві зустрічі з представником міської ради м. Старобільськ та керівником УСЗН м. Старобільськ.

Присутні обговорювали ситуацію, яка склалася навколо приміщення для УПСЗН міста Старобільськ. На сьогоднішній день гостро стоїть питання пошуку нового приміщення для важливого державного управління, яке обслуговує район і є вкрай необхідним для громадян. У місті наявний дефіцит державних приміщень, які були б у гарному стані та облаштовані згідно норм доступності для всіх категорій населення. Керівником РДА та УСЗН активно вивчаються можливі варіанти приміщень, які могли, хоча б приблизно, відповідати нормам прийому громадян, але питання досить відкрите.

В результаті обговорення, було з'ясовано, що між міською радою та УСЗН немає конфлікту, обидві сторони заручники ситуації — відчувають брак облаштованих та відремонтованих приміщень; виявлені можливі варіанти врегулювання питання пошуку приміщення для УСЗН і надалі це питання планує вирішуватися безпосередньо між УСЗН і РДА з новими керівниками та їх командами. Також, під час зустрічі, були виявлені особи, залучення яких могло б допомогти вирішити альтернативний варіант із приміщеннями. 

Посередники ГІСМАОВК переконалися у відкритості та готовності до співпраці з боку представників влади. Процес триває.

Нецвітайло Вікторія
23:24

Представниками мережі посередників ГІСМАОВК планується провести ще одну діалогову зустріч у м.Старобільськ наприкінці жовтня 2020року. 

У форматі загальної зустрічі буде обговорено подальші  кроки та актуальні напрями взаємодії сторін, продовжено конструктивний діалог, а також визначені строки та формат подальших інтервенцій.

Ірина Міхальова
04:06

Представника мережі ГІСМАОВК  була проведена діалогова зустріч між начальницею УПСЗН м. Старобільськ та представником ПАТ “Укртелеком” у м. Старобільськ 29 жовтня 2020року.

Було обговорено, на якій стадії наразі відбуваються переговори між сторонами щодо оренди будівлі Укртелекому для співробітників УПСЗН міста Старобільськ, які є прийнятні умови оренди для обох учасників діалогу, які є перешкоди та реалії на сьогодні, від кого залежить вирішення цього питання та що конкретно треба зробити.

Проте, поки що існують законодавчі та реформаційні нюанси та фінансові проблеми, що можуть бути вирішеними з часом на підставі продовження та завершення процесу децентралізації.

В результаті діалогу було виявлено можливі та прийнятні варіанти вирішення питання оренди приміщення для обох сторін, обговорені питання в яких можливо знайти спільне рішення та акцентована увага на тих, які не співпадають і викликають труднощі щодо їх вирішення. Також виявлені додаткові сторони, залучення яких могло б сприяти пошуку альтернативних варіантів для вирішення цього питання.

Завдяки роботі діалогової платформи ГІСМАОВК сторони йдуть на контакт, що дає взаємне порозуміння та бажання співпрацювати.

Завантаження...