Проблема незаконної забудови у прибережній смузі Миколаєва по вулиці Флотській

Населений пункт: Миколаїв

Адреса: вулиця Флотська, 123

Додано: 2024-05-09 10:57:00

Статус: Актуально

Окружна прокуратура міста Миколаєва звернулася до суду з позовами проти фізичних осіб, які збудували будинки та споруди на двох земельних ділянках водного фонду площею 0,2 га по вул. Флотській. Прокурор встановив, що будівництво велося у прибережній захисній смузі річки Інгул та на території зелених насаджень, що порушує закон і обмежує доступ містян до зон відпочинку.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Стежать:
Ніхто не стежить
10:57
24
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...