Проблема пошкодження доріг у Мирнограді

Населений пункт: Мирноград

Адреса: Мирноград, вулиця Руднична

Додано: 2020-09-15 17:33:00

Статус: Проведено заходи з врегулювання

Псування асфальтного покриття вул. Руднічна та Козацька вантажними машинами, які здійснюють вивезення відвалу порожніх гірничих мас шахти Новатор

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

Привернуто увагу влади до публічного поінформування населення та громадськості щодо планів ремонтів та здійснення ремонтних доріг в місті Мирноград. Тепер поінформування ведеться регулярно, про що свідчать ряд публікацій у відкритих джерелах. Конфлікт втратив актуальність та вирішений технічно.

Слідкують:
1
1
17:33
161
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...