Проблема забруднення території навколо озер у м. Сєвєродонецьку

Населений пункт: Сєвєродонецьк

Адреса: вулиця Новікова, 12

Додано: 2020-09-29 18:18:00

Статус: Проведено заходи з врегулювання

Скарги від сєвєродончан про освіту звалищ сміття за озерами Паркове і Чисте, і прилеглих лісах. Комунальники очищають звалища в міру можливості (при назрівання скандалу), але питання про утворення звалищ виникає як мінімум раз на рік. Конфлікт триває кілька років. Сєвєродонецький полігон для сміття вичерпав свої можливості. Місцева влада знають про це, але це питання довгий час залишається невирішеним.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

Під час діалогової зустрічі посередників ГІСМАОВК з представниками Сєвєродонецької міської військово - цивільної адміністрації 20 липня 2021 року було обговорено проблему забруднення озер Паркове та Чисте, а також, прилеглих територiй.

В ході обговорення було зазначено, що для вирішення цього питання міською владою було затверджено програму «Утримання озер м. Сєвєродонецьк на 2021 рiк», яка наразі виконується. Крім того, комунальними службами постійно здійснюється прибирання прилеглих територій, очищуються озера та підтримується рівень води. Також, було наголошено, що інспектори з благоустрою накладають штрафи через умисне засмічення цих територій та було б добре, якщо містяни не залишали би після відпочинку сміття. З метою підвищення особистої відповідальності, міська влада підтримає будь-які заходи направлені на заклики щодо дотримання чистоти на прилеглих територій Озер.

Також, розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації від 08.04.2021 № 372 затверджено Програму заходів з охорони навколишнього природного середовища на території Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2021 рік.

Крiм того, розроблений детальний план територiї парку в районi озера Паркове. Згiдно з ним, там буде встановлено фонтан, пiшохiднi та велосипеднi дорiжки, громадськi туалети, парковка та iнше. Планується розмiщення зон дозвiлля, зайняття спортом, озеленення, атракцiонiв тощо.
Отже, під час діалогової зустрічі 20 липня 2021 року посередниками ГІСМАОВК було обговорено зазначену ситуацію та отримано підтверджену інформацію щодо її вирішення. Таким чином, на дату проведення діалогової зустрічі вирішення ситуація із забрудненням навколо території озер у м.Сєвєродонецьк вирішена шляхом прийняття та подальшого виконання міських програм.

Слідкують:
1
1
1
18:18
194
RSS
Василь
09:55

Місцеві жителі та активісти також скаржаться на засмічення Парку культури та відпочинку.  Сміття  вивозять тільки по заявці, тому парк перетворився у звалище.

www.instagram.com/p/COhtAd8JHmt/?igshid=actiziucvpik

Альона
13:03

Місцеві жителі обурені роботою Житлосервіса «Світанок», співробітники якого не прибирають сміття. В результаті чого в місті опиняється звалище   https://www.facebook.com/photo/?fbid=5537495812991039&set=pcb.2227722010697060

З настанням тепла в соціальних мережах все білше розповсюджують пости з закликами до бережного ставлення до природи та дотримання чистоти після відпочинку на природі. Особливо часто з'являються дописи з абрудненням озер. Активісти обурені тим, що одразу післі проведених суботників вода та берез озер знову забруднений сміттям. 

https://www.facebook.com/groups/616981728437771/pe...

Завантаження...