Проблеми застарілих каналізаційних колекторів у м. Маріуполь

Населений пункт: Маріуполь

Адреса: Заозерна вулиця, 74

Додано: 2020-09-29 18:55:00

Статус: Актуально

Систематичне ігнорування місцевої влади проблеми застарілих каналізаційних колекторів

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
1
1
1
1
1
18:55
219
RSS
Альона
12:46

Проблему залишається актуальною, каналізаційний колектор знову зламався. Місцева влада адекватно не реагує https://www.facebook.com/groups/0629.com.uaNews/permalink/909590083110669/

01 березня 2021 року ряд представників громадських об'єднань, в тому числі і екологічних, направили звернення до міського голови Маріуполя з вимогами провести обстеження меж, де розташований головний колектор міста. Було наголошено на ряді порушень головою гаражного коперативу, утворення стихійного сміттєзвалища.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=...

https://www.facebook.com/100013699368031/videos/11...

На перетині проспекту Миру і вулиці Флотській сталася аварія на каналізаційному колекторі.

Комунальні служби не виключають можливості провалу дороги на вулиці Флотській. У зв'язку з цим проїзд на цій ділянці дороги буде обмежений.

Слід зазначити, що через вул. Флотську транзитом їздять багатовантажівки та військові авто, бо вулиця перетинається з виїздом на Запорізьку трасу.

www.0629.com.ua/news/3230820/avaria-na-kollektore-ulicu-flotskuu-perekrout-dla-proezda-transporta-foto

Завантаження...