Порушення нічного спокою у м. Краматорськ

Населений пункт: Краматорськ

Адреса: вулиця Паркова, 8

Додано: 2020-06-01 10:30:00

Статус: Проведено заходи ГІСМАОВК

Любителі вуличних гонок не мають місця де тренуватись та самовиражатися, змагаються між собою по пустих вулицях, та це заважає спокою громадян, та визиває їх обурення стосовно шуму та безпеки.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

23 червня 2021 року відбулась діалогова зустріч посередників ГІСМАОВК з представниками профільних управлінь Краматорської міської ради. На зустрічі обговорили проблемні питання та існуючі конфлікти міста Краматорськ, які мепінговані на ГІСМАОВК. 

Проблема з нічними перегонами та перевищенням рівнів шуму, регулюється ст. 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях). Мешканці мають право звернутись з заявою до відділу поліції. Відповідно до норм чинного законодавства, виноситься постанова про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення режиму тиші.

Згідно ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» у нічний час, із двадцять другої до восьмої години на захищених об'єктах (в тому числі території жилих будинків і прибудинкових територіях) забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів. Шум на захищених об'єктах при здійсненні будь-яких видів діяльності не повинен перевищувати рівнів, установлених санітарними нормами для відповідного часу доби.

Органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування в межах повноважень, встановлених законом, забезпечують контроль за додержанням керівниками та посадовими особами підприємств, установ, організацій усіх форм власності, а також громадянами санітарного та екологічного законодавства, правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях, інших нормативно-правових актів у сфері захисту населення від шкідливого впливу шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів.

Згідно п. 8.2 Рішення Краматорської міської ради від 08.06.2011 № 6/VI-67 має аналогічні положення з зазначенням заборон.

На підставі вище перерахованих заборон співробітники поліції попереджають громадян про адміністративну відповідальність за ст. 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, за ініціативи Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Краматорської міської ради проводилися такі нічні заходи, за попереднього погодження із місцевими жителями. https://hi.dn.ua/novosti/novosti-kramatorska/zhiteli-kramatorska-mogut-prinyat-uchastie-v-nochnom-avtokveste?fbclid=IwAR3n4zHG75VWlWs7m1J9Vu9o8oaTfMB8knNP7uB8sSQ403hlZ2iDogfmPcg#.YLSO3lQwemM.facebook
А також, органом виконавчої влади наразі обговорюється питання щодо контролю нічних перегонів. 

Отже, зазначена ситуація продовжує знаходиться на контролі у посередників ГІСМАОВК

Стежать:
1
1
1
10:30
344
RSS
Альона
14:00

Нічні автоквести проходять за підтримки Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради hi.dn.ua/novosti/novosti-kramatorska/zhiteli-kramatorska-mogut-prinyat-uchastie-v-nochnom-avtokveste?fbclid=IwAR3n4zHG75VWlWs7m1J9Vu9o8oaTfMB8knNP7uB8sSQ403hlZ2iDogfmPcg#.YLSO3lQwemM.facebook

Завантаження...