Розкрадання дитячих майданчиків в Костянтинівці

Населений пункт: Костянтинівка

Адреса: проспект Ломоносова, 138

Додано: 2020-05-28 11:45:00

Статус: Актуально

Невідомі розкрадають дитячі майданчики, урни, ліхтарі і т.п.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
Ніхто не стежить
11:45
80
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...