Конфлікт навколо звільнення працівників об'єктів соціальної сфери у м. Часів Яр

Населений пункт: Часів Яр

Адреса: вулиця Целінників, 1

Додано: 2020-10-01 11:18:00

Статус: Проведено заходи ГІСМАОВК

Конфлікт представників громади з адміністрацією ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат» щодо повного скорочення штату Палацу культури та Краєзнавчого музею. 3 вересня 2020 року працівників цих закладів було ознайомлено з наказом No725 від 01.09.2020 керівництва ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат», який містив інформацію про повне скорочення всіх штатних одиниць двох найбільш вагомих об’єктів соціальної інфраструктури міста. Закриття Палаца культури призведе до знищення багатьох танцювальних, музичних, спортивних та інших колективів. Вихованці цих колективів неодноразово займали призові місця на змаганнях різних рівней. Музей містяни називають історичною спадщиною та пам’яткою м. Часів яр. Новина обурила багатьох мешканців. 05.09.2020 керівники гуртків та діти влаштували флешмоб проти закриття Палацу культури. З відкритих джерел стало відомо, що представники комбінату не йдуть на контакт з населенням та не дають роз’яснень. Натомість місцева влада декларує готовність взяти на баланс Палац культури та Краєзнавчий музей, навіть зі збереженням співробітників і колективів. Наскільки відомо, представники комбінату не мають наміру передавати заклади на баланс міста. Але ця інформація на сьогодні офіційно не підтверджена.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Стежать:
1
1
1
1
1
11:18
939
RSS

Наразі оформлюються документи для передачі палацу культури в Часовоярську громаду. Ведуться роботи по створенню комунального закладу «Будинок культури Часовоярськоi територiальноi громади». 

Палац культури знаходиться у власності міської ради. Створено Комунальний заклад «Будинок культури Часовоярської міської територіальної громади». Про це свідчать дані з відкритих джерел, в тому числі тендери закупівлі в Прозорро.

http://chasovrada.gov.ua/sotsialna-sfera/kultura/

https://tender.uub.com.ua/tender/UA-2021-04-27-005...

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-04-27-00502...

https://www.ua-region.com.ua/43920922

Марія Нерубащенко
13:10

“Будинок культури Часовоярської міської територіальної громади” став комунальним закладом, але будівлю Часівоярський Вогнетривкий комбінат сдав в оренду. Всі витрати на зарплату, утримання та комунальні послуги бере на себе Часовоярська міська рада.

freeradio.com.ua/peremovyny-proishly-uspishno-palats-kultury-u-chasiv-iari-stav-komunalnym-a-budivliu-orenduiut-u-kombinatu/

Завантаження...