![Актуально Актуально](/templates/default/controllers/problems/img/topical.png)
Конфліктна напруга зі сказом у місті Миколаєві стає все більш напруженою. З початку 2024 року вже зафіксовано 16 випадків зараження, що викликає серйозні стурбовання серед місцевих мешканців. 123 людини було щеплено від сказу через те, що їх покусали дикі, бродячі чи хижі тварини.Відповідаль...
![Актуально Актуально](/templates/default/controllers/problems/img/topical.png)
Морські торгові порти "Миколаїв", "Ольвія" та "Ніка-Терра" замовкли від березня 2022 року. Російські військові, окупувавши Кінбурнський півострів, фактично заблокували доступ до цих портів, створивши постійну загрозу обстрілів портової інфраструктури.Для миколаївських аграріїв це стало справжнім ...
![Актуально Актуально](/templates/default/controllers/problems/img/topical.png)
За даними розслідування "Наші гроші", Миколаївська обласна військово-цивільна адміністрація (ОВА) уклала фортифікаційні підряди на суму майже 500 млн гривень. Журналісти виявили, що на деяких об'єктах ціни на будматеріали значно перевищують ринкові показники. Наприклад, за кошторисом будівництва ...
![Актуально Актуально](/templates/default/controllers/problems/img/topical.png)
30 травня 2024 року депутати Миколаївської міської ради ухвалили рішення ліквідувати гімназію №49 у мікрорайоні Балабанівка. Гімназія була зруйнована ракетним обстрілом влітку 2022 року. Ліквідація гімназії означає, що діти, які мешкають у великому, густонаселеному і досить віддаленому мікрорайон...
![Актуально Актуально](/templates/default/controllers/problems/img/topical.png)
Проблема відсутності питної води у водопровідній мережі в селі Новогригорівка Шевченківської громади
Російські війська у квітні 2022 року зруйнували водопровід на Миколаївщині , через що у селі Новогригорівка Шевченківської громади місцеві мешканці залишилися без питної води. Вода у кранах стала небезпечною для споживання через високий вміст шкідливих речовин.
![У процесі вирішення У процесі вирішення](/templates/default/controllers/problems/img/wait.png)
На деокупованих територіях України, зокрема в селах Благодатне Первомайської громади, Тернові Поди та Зелений Гай Шевченківської громади, фермери стикаються з серйозною проблемою через мінування своїх угідь. Ці аграрії змушені самостійно проводити розмінування земель, щоб уникнути податкових зобо...
![Актуально Актуально](/templates/default/controllers/problems/img/topical.png)
Окружна прокуратура міста Миколаєва звернулася до суду з позовами проти фізичних осіб, які збудували будинки та споруди на двох земельних ділянках водного фонду площею 0,2 га по вул. Флотській. Прокурор встановив, що будівництво велося у прибережній захисній смузі річки Інгул та на території зеле...
![У процесі вирішення У процесі вирішення](/templates/default/controllers/problems/img/wait.png)
У селі Братське в Миколаївській області планують ліквідувати Будинок творчості школярів та юнацтва, де навчаються майже 200 дітей і працює близько десяти гуртків. Батьки дітей, зібравши понад 120 підписів, виступають проти закриття. Міністерство освіти і науки закликало зберегти мережу позашкільн...
![Актуально Актуально](/templates/default/controllers/problems/img/topical.png)
Жителі села Мостове на Миколаївщині скаржаться на жахливий стан дороги Т-15-06, яка з’єднує Миколаїв з іншими районами області. Через ями швидка медична допомога долає 25 км до села понад півтори години. Мешканці просять відремонтувати дорогу з 2016 року. До початку повномасштабного вторгнення у ...
![Актуально Актуально](/templates/default/controllers/problems/img/topical.png)
Через підрив водогону армією рф, в місті Миколаєві вже протягом трьох років відсутнє водопостачання питної води. Натомість з кранів містян тече технічна вода, непридатна для пиття, приготування їжі тощо. Попри великі суми грошей, які виділялися урядом, в місті третій рік не можуть вирішити питанн...