Суть конфлікту полягає в невдоволеності батьків та громадськості у Запоріжжі щодо благодійного подарунка міських влад планшетів школярам. Планшети, отримані від банку, виявились старими, з відмітними слідами використання і технічними проблемами, що ускладнюють їх використання у навчальних цілях. ...
У Запоріжжі міська влада планує закрити 28 шкіл для оптимізації освітньої мережі через фінансові труднощі та недобір учнів. Це викликало обурення серед батьків, активістів та освітян, які вважають, що закриття шкіл погіршить якість освіти. Освітній омбудсмен Сергій Горбачов звернувся до в.о. мера...
Конфлікт у Запоріжжі між медичним персоналом пологового будинку №9 і керівництвом закладу виник через тривалу невиплату зарплати з боку останнього. Медики, не отримуючи своєчасно оплату за роботу, звернулись до місцевих органів влади і організували протести, відвідавши міську раду з плакатами. Се...
Конфлікт у Запоріжжі пов'язаний із реорганізацією Протипухлинного центру, який хочуть об'єднати з Обласною лікарнею. Це викликало обурення серед персоналу центру, оскільки вони вважають, що таке об'єднання призведе до ліквідації їхньої установи та змусить пацієнтів звертатися до інших лікарень на...
У Запоріжжі працівники регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини перевірили умови проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у двох гуртожитках. Перевірка виявила, що у гуртожитку на базі КП «Запоріжремсервіс» були проблеми з оплатою за комунальні послуги,...
Запорізький цирк у своїх афішах запрошує на вистави за участю бурих ведмедів. Бурий ведмідь занесений до Червоної книги України. Закон забороняє використовувати цих тварин у комерційних цілях. Утримувати їх у неволі можна тільки з науковою метою і лише з необхідним дозволом від Національної коміс...
Конфлікт на вулиці Жуковського в Запоріжжі триває вже десять років і полягає у неприпиненому утворенні сміттєзвалища, яке спричиняє забруднення території та шкодить здоров'ю мешканців. Жителі приватного сектору звинувачують місцеві владні органи та підрядників у недостатньому управлінні відходами...
Проблема полягає у планах міської влади щодо реорганізації медичних закладів, зокрема лікарень №6 і №10, шляхом їх об'єднання з лікарнею №5і. Це викликає опір серед мешканців та медичного персоналу, оскільки є страхи щодо погіршення якості та доступності медичної допомоги, збільшення черг на обсл...
Конфлікт виник в результаті прийняття рішення міською радою Запоріжжя про реалізацію програми "Тополя 2022 – 2025", яка передбачає видалення 21 000 дерев. Громадські та екологічні організації, а також частина мешканців міста, протистоять цій програмі, стверджуючи, що вона не має стратег...
До вторгнення підприємства громади ("Михайлівський Сількомунгосп") накопичили борги за користуванням водогону, тож він не був продубльований та модернізован. З вторгенням, водогін було пошкодженно, тож, більша частина Михайлівської громади, зокрема с.Соколівка залишились без питної води.