Запрошуємо долучитися до конференції з ефективного врегулювання конфліктів

Запрошуємо долучитися до конференції з ефективного врегулювання конфліктів

Запрошуємо учасників Мережі ГІСМАОВК, а також представників влади та громадськості Донецької, Луганської та Запорізької областей, які мають досвід співпраці з мережею спеціалістів ГІСМАОВК, а також всіх кому цікава тема вирішення конфліктів, взяти участь у конференції партнерів Геоінформаційної системи моніторингу аналізу та вирішення конфліктів: «Чи потрібен діалог громадам, та як професійно працювати з конфліктами: досвід спеціалістів ГІСМАОВК та партнерів», яка відбудеться 3–5 грудня 2021 року.

Ключові завдання конференції:

  • розвиток соціальної згуртованості через впровадження методів роботи з конфліктами;
  • демонстрація практик аналізу конфліктів та розбудови системи реагування на них;
  • демонстрація практик вирішення конфліктів мирним шляхом за допомоги організації групових діалогових процесів;
  • започаткування системного партнерства спеціалістів ГІСМАОВК з громадами за допомогою інструментів та методології ГІСМАОВК та трансформацією конфліктів;
  • популяризація досягнень напряму роботи Програми ООН із відновлення та розбудови миру щодо соціальної єдності та роботи ГІСМАОВК.

Проведення конференції заплановано вофлайн- та онлайн-форматах. Офлайн-формат за участю 30 осіб відбудеться в готельному комплексі «Роше Рояль», м. Святогірськ. Усі інші охочі долучитися до участі в конференції зможуть приєднатися до заходу онлайн.

Для участі в заході потрібно попередньо зареєструватися, перейшовши за посиланням та заповнивши форму:https://forms.gle/Y1o6xqNZkXMjHqAW7

Реєстрація триватиме до 1 грудня 2021 року до 12:00.

  • наявності сертифікату про повний курс вакцинації;
  • негативного результату ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсних 72 години);
  • сертифікату про одужання.

Конференцію партнерів Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу та вирішення конфліктів «Чи потрібен діалог громадам, та як професійно працювати з конфліктами: досвід спеціалістів ГІСМАОВК та партнерів» організовано Програму ООН із відновлення та розбудови мируреалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

22:35
326
RSS
вікторія вольська
23:17

Доброго дня. На жаль не зможу прийняти участь в зв'язку з захворюванням. 

13:33

Доброго дня, я змогла тільки сьогодні зареєструваться. Дякую.

Завантаження...