Конкурс «Громади-партнери для співпраці по створенню механізмів взаємодії зі спеціалістами ГІСМАОВК»

Конкурс «Громади-партнери для співпраці по створенню механізмів взаємодії зі спеціалістами ГІСМАОВК»

ГО «Фундація «Простір» в рамках грантового проєкту «Запровадження інноваційних механізмів ГІСМАОВК на рівні громад» що реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, оголошує Конкурс «Громади-партнери для співпраці по створенню механізмів взаємодії зі спеціалістами Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів (ГІСМАОВК)» серед громад Луганської та Донецької областей для розбудови системного партнерства з мережею спеціалістів ГІСМАОВК.

Мета конкурсу: відібрати шість громад для розбудови протягом грудня 2021 – квітня 2022 року взаємодії та створення механізмів співпраці зі спеціалістами Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів (ГІСМАОВК)». Які будуть співпрацювати з моніторами, аналітиками, радниками, посередниками та експертами мережі ГІСМАОВК https://dialog-ua.org/ та у разі необхідності за допомогою діалогових та інших підходів в партнерстві зможуть опрацювати не менш ніж 12 конфлікт-кейсів.

До участі у Конкурсі можуть подаватись громад усіх типів територіальної приналежності з Донецької та Луганської областей (сільского, селищного, міського типу, ОТГ, райони, тощо). Для участі у Конкурсі приймаютьсязаявки-анкетиіз додатками, та необхідна документація відповідно умовам цього Конкурсу.

Умови Конкурсу — подання на участь в цьому Конкурсі здійснюється відповідно необхідних наступних документів:

 • Заявка-анкета відповідно форми, що додається ( в якій всі розділи мають бути заповнені)
 • Гарантійний лист про готовність співпрацювати в рамках методології роботи ГІСМАОВК https://dialog-ua.org/.
 • Лист зацікавленості від місцевої НГО про готовність співпрацювати зі спеціалістами ГІСМАОВК на території громади.


Конкурсні проектні заявки-анкети буде оцінювати спеціально створена Комісія Конкурсу з числа представників партнерів-організаторів Конкурсу — ГО «Фундація «Простір» та експерт-менторів і спеціалістів, що працюють в рамках грантового проєкту Фундації «Запровадження інноваційних механізмів ГІСМАОВК на рівні громад» (що реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує конкурс серед громад Луганської та Донецької областей для розбудови системного партнерства з мережею спеціалістів ГІСМАОВК), завдання якої:

 • створити рівні умови подачі заявок для учасників Конкурсу;
 • провести експертну оцінку надісланих на Конкурс анкет-заявок відповідно до критеріїв Положення про Конкурс та відхилити учасників, що не відповідають вимогам Конкурсу або подавались до Конкурсу лише формально;
 • відібрати до 6 громад в рамках Конкурсу та оформити рішення комісії Конкурсу;
 • повідомити про рішення Комісії Конкурсу учасників Конкурсу через сайти організаторів партнерів Конкурсу: https://dialog-ua.org/ та https://ndo.lg.ua/ .

Оцінка складатиметься з:

 • Експертної оцінки членів комісії Конкурсу, яка складається з комплексної оцінки матеріалів, надісланих на Конкурс.
 • Вагомості обґрунтування зацікавленості щодо участі в Конкурсі Проекту.
 • Наявності всіх необхідних умов заявлених в умовах Конкурсу.

Бали оцінки сформують рейтинговий список, за яким перші громади, які отримають найбільшу кількість балів і стануть учасниками Проекту.

Термін подачі та підведення підсумків

Конкурсні анкети-заявки готуються та подаються не пізніше 21 січня 2022 року на електрону адресу: prostir.foundation@gmail.com. Розглядаються конкурсною комісією до 21 січня 2022 року. Оголошення підсумків 24 січня 2022 року.

Переможці, які посіли перші місця в загальному рейтингу за балами та запрошуються до співпраці, отримують повідомлення на електроні адреси, звідки відправляли документи на Конкурс.

Додаток: Анкета-заявка на участь в Конкурсі (можна завантажити тут).

Захід Конференція партнерів Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу та вирішення конфликтів «Чи потрібен діалог громадам та як професійно працювати з конфліктами: досвід спеціалістів ГІСМАОВК та партнерів» організовано ГО «Фундація «Простір» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови мируреалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

11:20
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...