Круглі столи у Костянтинівці й Іллінівці: посилюючи соціальну згуртованість

Круглі столи у Костянтинівці й Іллінівці: посилюючи соціальну згуртованість

Їхня мета – посилити соціальну згуртованість завдяки впровадженню сучасних методів роботи з конфліктами, апробації практик аналізу конфліктів та розбудови системи реагування на них. Профільні фахівці в активному форматі обговорюють різноманітний досвід вирішення конфліктів мирним шляхом, зокрема за допомогою організації групових діалогових процесів.

17 лютого такі круглі столи представники Мінреінтеграції провели у Донецькій області: в місті Костянтинівка та Іллінівській ОТГ (с. Довга Балка). В роботі цієї ініціативи взяли участь фахівці Мінреінтеграції та Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів (ГІСМАОВК).

Так, під час заходів обговорено підходи для посилення соціальної згуртованості на Сході, зокрема завдяки організації культурних заходів. Також порушено питання про відновлення Бельгійської спадщини, розташованої на території Донеччини.

Крім того, учасники круглих столів обговорили діяльність Мінреінтеграції у сфері розбудови Миру та спільні механізми роботи у цьому напрямку.

Зауважимо, що 14 лютого такі круглі столи відбулися у Новоайдарі і Сєвєродонецьку на Луганщині, 15 лютого в Міловому, що безпосередньо на кордоні із РФ, та 16 лютого у м. Сватове на Луганщині. Завершиться цей діалоговий «марафон» у селищі Мангуш Донецької області 18 лютого.

Очікуваним результатом організатори круглих столів вважають широке ознайомлення місцевих громад із методиками трансформації конфліктів та знаходження майданчиків діалогу на різних рівнях. Особливий акцент тут – адаптація такого досвіду в громадах, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту та вивчення в них ризиків виникнення конфліктів заради запобігання небажаних наслідків.

https://minre.gov.ua/news/krugli-stoly-minreintegr...

Заходи організовані ГО «Фундація «Простір» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та уряду Королівства Нідерландів.

Обрані для заходів громади саме ті, що були відібрані по конкурсу участі в проєкті «Запровадження інноваційних механізмів ГІСМАОВК на рівні громад», що реалізує в якості спецгранту ГО «Фундація „Простір“ в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу.

Саме перші круглі круглі столи, про які йдеться вище, проводяться в межах Програми ООН за підтримки Уряду Нідерландів. 

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

10:55
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...