Мирні методи роботи з конфліктами в громадах (медіація, фасилітація діалогу, переговори). Відбірковий курс

Мирні методи роботи з конфліктами в громадах (медіація, фасилітація діалогу, переговори). Відбірковий курс

Запрошуємо до участі в онлайн-тренінгу «Мирні методи роботи з конфліктами в громадах (медіація, фасилітація діалогу, переговори» для регіональних посередників (медіаторів, фасилітаторів діалогу, посередників у вирішенні конфліктів) Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Полтавської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей, які планують працювати з конфліктами Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів (ГІСМАОВК)»

Оголошується додатковий набір учасників та учасниць на участь в онлайн-тренінгу «Мирні методи роботи з конфліктами в громадах (медіація, фасилітація діалогу, переговори для регіональних посередників (медіаторів, фасилітаторів діалогу, посередників у вирішенні конфліктів), які планують працювати з конфліктами, які визначені ГІСМАОВК в Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях», що відбудеться 22-27 грудня 2023 року онлайн (додаток Zoom та освітня платформа).

Тренінг є першим етапом комплексного навчання регіональних посередників «Посередницька складова ГІСМАОВК – Мережа посередників ГІСМАОВК» Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Полтавської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей.

Мета тренінгу – підготувати команду регіональних посередників, надати їм базові знання, що необхідні для планування, організації інтервенцій та подальшого вирішення конфліктів, які визначені Геоінформаційною системою моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів («ГІСМАОВК»). Сформована команда регіональних посередників працюватиме в Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Полтавської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей задля вирішення конфліктів у громадах, які визначені ГІСМАОВК та популяризації мирних методів вирішення конфліктів.


Програма тренінгу буде включати наступні питання:

 • визначення професійного посередництва у конфлікті;
 • розмежування та історія методів медіації, фасилітації діалогу, народної дипломатії та посередництва;
 • види, методи та підходи професійного посередництва;
 • компетентності професійного посередника у вирішенні конфліктів; конфліктологічна компетентність посередника, методи та підходи до аналізу конфліктів; види та планування інтервенцій у конфлікт;
 • правові та етичні засади діяльності посередників у вирішенні конфліктів;
 • проблеми та шляхи до успіху в професії посередника у вирішенні конфліктів (медіаторів, фасилітораторів діалогу);
 • стандарти та етика роботи посередника системи ГІСМАОВК.


За результатами тренінгу серед учасників та учасниць буде проведено відбір до команди посередників ГІСМАОВК, які будуть долучені до роботи щодо вирішення конфліктів в Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях.


Для участі в навчанні претенденти у термін до 20 грудня 2023 до 12:00 року мають заповнити анкету за цим посиланням: https://forms.gle/h5GnB1dvYGMxLua47 та додати такі документи до анкети:

 1. сканкопії сертифікатів щодо проходження навчання у сфері мирних методів вирішення конфліктів (медіації (обов’язково), фасилітації діалогу, врегулювання/трансформація конфліктів тощо);
 2. мотиваційний лист;
 3. профайл/резюме (зокрема, з досвідом роботи в сфері мирних методів вирішення конфліктів);
 4. бажано підтвердження досвіду у вирішенні конфліктів (мінімум дві рекомендації про досвід роботи у сфері вирішення конфліктів).Під час оцінювання поданих заявок буде враховуватись вагомість обґрунтування зацікавленості, досвід та відповідна кваліфікація, перспективність як представників громад, такі і досвід у вирішенні конфліктів в громаді. Перевага буде надаватись кандидатам, що підтверджують готовність працювати після закінчення навчання в проєкті ГІСМАОВК.

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтеся на пошту Центру права та посередництва peace.cpp@gmail.com .

Захід проводиться у межах діяльності Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів за посиланням (надалі – ГІСМАОВК). Геоінформаційна система моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів – це єдина та унікальна система закритого циклу роботи з конфліктами, яка розпочала свою роботу у 2019 році. За роки роботи до Мережі експертів ГІСМАОВК долучилися понад 140 фахових спеціалістів у галузі мирних методів роботи з конфліктами. З початку діяльності фахівцями було вирішено більше 200 групових конфліктів у громадах 14 областей України.

Захід організовано у межах ініціативи «Геоінформаційна система моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів у взаємодії з робочими групами із громадської безпеки та соціальної згуртованості (відновлення)», яку втілює ГО «Центр права та посередництва" за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої у рамках проекту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

15:55
318
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...