Запрошуємо до участі в онлайн-тренінгу «Моніторинг конфліктів» та «Первинний зріз конфліктності громад»

Запрошуємо до участі в онлайн-тренінгу «Моніторинг конфліктів» та «Первинний зріз конфліктності громад»

Продовжується набір учасників та учасниць на онлайн-тренінг «Моніторинг конфліктів» та «Первинний зріз конфліктності громад» для локальних моніторів, а також за участю представників РГГБСЗ\РГГБВ Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей, які планують працювати з мережею Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів (ГІСМАОВК)».

Тренінг відбудеться: 10-11 лютого 2024 року з 10:00 до 13:00

Формат: онлайн на  платформі Zoom.

Тренінг призначений для бажаючих долучитися до моніторингу конфліктів та проблем у співпраці з системою ГІСМАОВК у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.

Мета:

 • підготувати команду локальних моніторів, надати їм базові знання, необхідні для збору, аналізу та описання конфліктів в Геоінформаційній системі моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів;
 • долучити відібраних моніторів до команди аналітичної складової ГІСМАОВК, що працюватиме в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях задля моніторингу конфліктів в громадах, наповнення системи ГІСМАОВК та популярізації методів мирного врегулювання конфліктів (медіації, діалогу тощо) з метою їх вирішення.


Програма тренінгу включатиме:

 • Знайомство з системою ГІСМАОВК
 • Визначення параметрів конфлікту
 • Сценарії розвитку конфліктів та прогнозування
 • Методи та форми збору інформації про конфлікт кейси
 • Первинний аналіз та опис конфліктів/проблем
 • Первинний зріз конфліктності громад
 • Стандарти та етика роботи локального монітору ГІСМАОВК

За результатами тренінгу серед зацікавлених учасників та учасниць буде проведено відбір до команди локальних моніторів аналітичної складової ГІСМАОВК, які будуть залучені до роботи системи в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.

Детальна інформація про Геоінформаційну систему моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів за посиланням: https://dialog-ua.org/pages/about.html

Для участі у навчанні претенденти/-ки до 14:00 09 лютого 2024 року мають заповнити анкету за цим посиланням: https://www.surveymonkey.com/r/BZM2F56

та додати наступні документи:

 1. Резюме;
 2. Мотиваційний лист.

Для вже зареєструвавшихся раніше, повторна реєстрація не потрібна!

Під час оцінювання поданих до участі заявок буде враховуватись обґрунтування зацікавленості, досвід та відповідна кваліфікація. Перевага буде надаватись кандидатам/-кам, які після закінчення навчання підтвердять готовність працювати в проєкті ГІСМАОВК .

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтеся на пошту Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів gismaecr@gmail.com

Захід проводиться в межах діяльності Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів (https://dialog-ua.org/)

Геоінформаційна система моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів – це єдина та унікальна система закритого циклу роботи з конфліктами, яка розпочала свою роботу в 2019 році. За роки роботи до Мережі експертів ГІСМАОВК долучилися понад 140 фахових спеціалістів/-ок у галузі мирних методів роботи з конфліктами. З початку діяльності фахівцями/-чинями було вирішено більше 200 групових конфліктів у громадах 14 областей України.

Захід організовано у межах ініціативи «Геоінформаційна система моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів у взаємодії з робочими групами із громадської безпеки та соціальної згуртованості (відновлення)», яку втілює ГО «Центр права та посередництва» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої у рамках проекту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

16:30
116
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...