Діалогова зустріч «Бельгійська спадщина: конструктивний форсайт – що та як?»

Діалогова зустріч «Бельгійська спадщина: конструктивний форсайт – що та як?»

Запрошуємо Вас взяти участь у діалоговій зустрічі «Бельгійська спадщина: конструктивний форсайт – що та як?», яка відбудеться 19 червня 2020 року 14.00-15.30 на он-лайн платформі Zoom.

Для участі в зустрічі необхідно пройти попередню реєстрацію за посиланням тут:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdNh-A641Eq5ROvFDE7RbTzzjhB6K-WnOQ-gpUH6sqJkYIxZA/viewform, де ми просимо відповісти на деякі питання, що займе у Вас до 5 хвилин. Після цього, запрошеним буде надіслано персональне посилання на Zoom-зустріч.

Нагадуємо, що у м. Лисичанськ знаходиться найбільша інфраструктурна спадщина Бельгії у світі. Тут є 33 будинки, які були зведені бельгійцями в кінці ХІХ століття. Найвеличнішою будівлею бельгійського архітектурного ансамблю є колишня лікарня содового заводу. 100 років тому вона вважалася кращою на Донбасі за рівнем оснащення і кваліфікації лікарів. На жаль, сьогодні вона знаходиться у занедбаному стані і продовжує руйнуватися.

Зустріч організовано в межах роботи «Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів» (https://dialog-ua.org/). Як звісно, що ця система зафіксувала ситуацію щодо цього об'єкту: dialog-ua.org/problems/27-belhiyska-spadshchina-lysychanska.html

18:05
72
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...