​Оголошення про проведення набору учасників на участь у «Школі посередників» для Запорізьської області

​Оголошення про проведення набору учасників на участь у «Школі посередників» для Запорізьської області

Оголошення про проведення набору учасників на участь у «Школі посередників» та її першому онлайн-тренінгу на тему: «Професіоналізація в сфері мирних методів у вирішенні конфліктів. Стандарти та етика в роботі» для регіональних посередників (медіаторів, фасилітаторів діалогу, посередників у вирішенні конфліктів) Запорізької області, які планують працювати з Геоінформаційною системою моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів (ГІСМАОВК).

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує набір учасників на участь в «Школі посередників» та її першому онлайн-тренінгу, що відбудеться 18-22 травня 2021 року в онлайн-форматі (додаток Zoom).

Тренінг є першим етапом комплексного навчання регіональних посередників Запорізької області задля долучення до посередницької складової ресурсу ГІСМАОВК та її мережі посередників.

Мета тренінгу – підготувати команду регіональних посередників, надати їм базові знання, що необхідні для планування, організації інтервенцій та подальше вирішення конфліктів, які визначені Геоінформаційною системою моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів («ГІСМАОВК»). Сформована команда регіональних посередників працюватиме в Запорізькій області задля вирішення конфліктів в громадах, які визначені «ГІСМАОВК» та популяризації мирних методів вирішення конфліктів.

Програма тренінгу буде включати наступні питання: визначення професійного посередництва у конфлікті; розмежування та історія методів медіації, фасилітації діалогу, народної дипломатії та посередництва; види, методи та підходи професійного посередництва; компетентності професійного посередника у вирішенні конфліктів; конфліктологічна компетентність посередника, методи та підходи до аналізу конфліктів; види та планування інтервенцій у конфлікт; Правові та етичні засади діяльності посередників у вирішенні конфліктів; проблеми та шляхи до успіху в професії посередника у вирішенні конфліктів (медіаторів, фасилітаторів діалогу); стандарти та етика роботи посередника системи «ГІСМАОВК».

За результатами тренінгу серед учасників буде проведено відбір до команди посередників ГІСМАОВК, які будуть долучені до роботи щодо вирішення конфліктів в Запорізькій області та пройдуть протягом червня в межах «Школи посередників» її другий блок навчання – курс «Медіація. Базовий курс» (90 годин), після чого будуть долучені до практики в межах ГІСМАОВК. 

Детальна Інформація про Геоінформаційну систему моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів за посиланням https://dialog-ua.org/pages/about.html

Організатор заходу: Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UNRPP) за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

Для участі в навчанні претенденти у термін до 12:00 17 травня 2021 року мають заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/G328KAatTpwc92gv7 ) та прикріпити вказані документи:

1) Сканкопії сертифікатів щодо проходження навчання у сфері мирних методів вирішення конфліктів;

2) мотиваційний лист;

3) CV (включно з досвідом роботи в сфері мирних методів вирішення конфліктів);

4) підтвердження досвіду у вирішенні конфліктів (мінімум 2 рекомендації про досвід роботи у сфері вирішення конфліктів);

5) контакти, назва організації та ПІБ осіб, які можуть вас порекомендувати та підтвердити досвід.


Під час формування групи навчання, буде враховуватись вагомість обґрунтування зацікавленості, досвід та відповідна кваліфікація, перспективність як представників громад з урахуванням партнерства з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за напрямом «Громадська безпека та соціальна згуртованість». Перевага буде надаватись кандидатам, які обґрунтовано підтвердять готовність працювати після закінчення навчання з ГІСМАОВК.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся до відповідальної спеціалістки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, пані Ганни Борової anna.borovaya@undp.org


Для довідки:

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

13:00
317
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...