11 травня 2021 року відбулась зустріч посередників ГІСМАОВК у м.Слов’янськ щодо ДП «СКРЦ «Слов’янський курорт»
![11 травня 2021 року відбулась зустріч посередників ГІСМАОВК у м.Слов’янськ щодо ДП «СКРЦ «Слов’янський курорт» 11 травня 2021 року відбулась зустріч посередників ГІСМАОВК у м.Слов’янськ щодо ДП «СКРЦ «Слов’янський курорт»](/upload/000/u4/0/e/11-travnya-2021-roku-vidbulas-zustrich-poserednykiv-hismaovk-u-m.-photo-big.jpg)
Представники відвідали територію здравиці та ознайомились зі станом трьох санаторіїв «Cлов’янський», «Ювілейний» і «Донбас». На зустрічі обговорили актуальний стан санаторіїв, після військових дій на сході України, 2 санаторії знаходяться у стані не придатному до експлуатації. Визначились, що потрібна системна робота з відновленням діяльності здравиці області.
Погодили створення єдиної платформи відродження ДП СКРЦ «Слов’янський курорт» для акумулювання всієї інформації. Представники ДП «СКРЦ «Слов’янський курорт» звернулися з проханням до представників ГІСМАОВК сприяти вирішенню такого важливого та болючого питання області.