Діалогова зустріч посередників ГІСМАОВК відбулась Лисичанську

Діалогова зустріч посередників ГІСМАОВК відбулась Лисичанську

22 червня 2021 року відбулась діалогова зустріч посередників ГІСМАОВК в Лисичанської міської ВЦА. Обговорювали проблеми доступності Інклюзивного транспорту в місті, незадовільного стану електротранспорту в місті, якості перевезень за маршрутом Лисичанськ - Сєвєродонецьк, замепінгованих на веб-ресурсі ГІСМАОВК.

22 червня 2021 року відбулась зустріч посередників ГІСМАОВК з керівництвом Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, керівництвом Департаменту розвитку, утримання мережі автомобільних доріг області, промисловості, транспорту та зв’язку Луганської обласної державної адміністрації, Радником патронатної служби голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника військово-цивільної адміністрації Луганської області — Головою ГС «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю», керівником ГО «Свiт життя — підтримка, турбота, захист», директоркою КП ЛМР «Електроавтотранс».

На зустрічі обговорили проблемні ситуації транспортній галузі міста Лисичанськ, які було замепінговано Геоінформаційною системою моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів в рамках роботи з проблемними ситуаціями та конфліктами, їх актуальність та стан на сьогоднішній день, шляхи їх вирішення, а саме:

  • проблему доступності Інклюзивного транспорту в місті;
  • проблему незадовільного стану електротранспорту в місті;
  • проблема якості перевезень за маршрутом Лисичанськ — Сєвєродонецьк.

Під час зустрічі було наголошено на важливість створення інклюзивного суспільства, в якому поважають права людей з інвалідністю для повноцінній участі таких людей у суспільному житті. Обговорили глобальність проблеми доступності громадського транспорту для маломобільних груп населення для міста Лисичанськ та Луганської області в цілому, яка потребує комплексного підходу у вирішенні та підтримки зі сторони Держави та необхідність проведення роботи з перевізниками щодо обладнання автобусів задля забезпечення доступності громадського транспорту для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Керівництвом ВЦА м. Лисичанськ, здійснюються всі необхідні заходи для вирішення обговорюваних питань в галузі громадського транспорту міста, як наприклад, розроблення та затвердження місцевих Програм, які направлені на стабілізацію ситуації. Але, нажаль, є питання які законодавчо не врегульовані, та не мають механізму вирішення на сьогоднішній день.

Департаментом розвитку, утримання мережі автомобільних доріг області, промисловості, транспорту та зв’язку Луганської обласної державної адміністрації було запропоновано кроки по вирішенню ситуації з якості перевезень за маршрутом Лисичанськ – Сєвєродонецьк.

Погодились, сумісно з учасниками зустрічі, в подальшому працювати по обговорюваним питанням відповідно до структури підпорядкування питань.

Уповноваженими представниками Луганської обласної державної адміністрації було висловлено готовність до подальшої співпраці в діалоговому форматі з проблемних питань для пошуку з місцевою владою спільних шляхів вирішення.

Також було обговорено можливість надання експертної допомоги, в рамках роботи мережі посередників ГІСМАОВК, у формуванні юридичних запитів та іншої консультативно-експертної допомоги.

19:20
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...