Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує набір на тренінг із опанування навиків аналізу конфліктів

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує набір на тренінг із опанування навиків аналізу конфліктів

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує набір учасників на участь в тренінгу «Методи збору та аналізу конфліктів для аналітиків системи вирішення конфліктів (ГІСМАОВК)», що відбудеться 9-10 серпня 2021 року в онлайн-форматі.

Тренінг є першим модулем комплексного навчання локальних аналітиків «Аналітична складова ресурсу «ГІСМАОВК».

Мета тренінгу – підготувати команду локальних аналітиків, надати їм базові знання, що необхідні для збору, аналізу та опису конфліктів в геоінформаційній системі моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів «ГІСМАОВК». Сформована команда аналітиків працюватиме в Запорізьській області для здійснення моніторингу конфліктів у громадах, наповнення системи «ГІСМАОВК» та популяризації методу медіації для вирішення конфліктів.

Програма тренінгу буде включати наступні питання: визначення параметрів конфлікту, його ескалації та задіяних сторін; сценарії розвитку конфліктів та прогнозування; оцінка конфлікту (первинний зріз, форми оцінки, методи, засоби прогнозування); етика роботи та аналітика системи «ГІСМАОВК»; інформаційний супровід конфлікту. Також за результатами тренінгу серед учасників буде проведено відбір до команди аналітиків системи «ГІСМАОВК» для роботи в Запорізькій області.

Бажаючим взяти участь необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням до 9 серпня 2021 року: ru.surveymonkey.com/r/GDZQJVD.

Перевага буде надаватися кандидатам, які продемонструють мотивацію та підтвердять готовність співпрацювати після закінчення навчання з командою спеціалістів «ГІСМАОВК».

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся до відповідальної спеціалістки Програми ООН із відновлення та розбудови миру Ганни Борової: anna.borovaya@undp.org

Онлайн-тренінг відбудеться у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

18:05
293
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...