Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує набір на тренінг із опанування навиків аналізу конфліктів
Тренінг є першим модулем комплексного навчання локальних аналітиків «Аналітична складова ресурсу «ГІСМАОВК».
Мета тренінгу – підготувати команду локальних аналітиків, надати їм базові знання, що необхідні для збору, аналізу та опису конфліктів в геоінформаційній системі моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів «ГІСМАОВК». Сформована команда аналітиків працюватиме в Запорізьській області для здійснення моніторингу конфліктів у громадах, наповнення системи «ГІСМАОВК» та популяризації методу медіації для вирішення конфліктів.
Програма тренінгу буде включати наступні питання: визначення параметрів конфлікту, його ескалації та задіяних сторін; сценарії розвитку конфліктів та прогнозування; оцінка конфлікту (первинний зріз, форми оцінки, методи, засоби прогнозування); етика роботи та аналітика системи «ГІСМАОВК»; інформаційний супровід конфлікту. Також за результатами тренінгу серед учасників буде проведено відбір до команди аналітиків системи «ГІСМАОВК» для роботи в Запорізькій області.
Бажаючим взяти участь необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням до 9 серпня 2021 року: ru.surveymonkey.com/r/GDZQJVD.
Перевага буде надаватися кандидатам, які продемонструють мотивацію та підтвердять готовність співпрацювати після закінчення навчання з командою спеціалістів «ГІСМАОВК».
У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся до відповідальної спеціалістки Програми ООН із відновлення та розбудови миру Ганни Борової: anna.borovaya@undp.org
Онлайн-тренінг відбудеться у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.