Питання у житлово-комунальній сфері обговорили на діалоговій зустрічі у Лисичанську

Питання у житлово-комунальній сфері обговорили на діалоговій зустрічі у Лисичанську

3 вересня 2021 року відбулась діалогова зустріч посередників ГІСМАОВК з керівництвом управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА, керівником Лисичанського комунального автотранспортного підприємства 032985 та начальником Комунального підприємства Лисичанська житлово-експлуатаційна контора № 5.

Програма зустрічі була присвячена обговоренню проблемних питань у житлово-комунальній сфері м.Лисичанськ які мепінговані на платформі ГІСМАОВК, зокрема, спільно обговорили стан та актуальність проблемних питань, а саме:

  • Предконфлікт мешканців Лисичанську з місцевою владою з приводу будівництва заводу по переробці сміття.
  • Масові акції протестів проти підвищення комунальних тарифів в м. Лисичанськ.
  • Руйнування житлової багатоповерхівки, м. Лисичанськ.
  • Проблема водовідведення м. Лисичанськ.
  • Проблеми поширення кажанів у м. Лисичанськ.

Представники управління житлово-комунального господарства звернули увагу, що на офіційному сайті Лисичанської міської ВЦА https://lis.gov.ua/ здійснюється висвітлення та інформування мешканців про актуальні питання міста. В ході зустрічі кожній мепінгованій ситуації було приділено увагу при обговоренні та надано інформацію щодо поточного стану.

Уповноваженими представниками комунальних підприємств та Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА було висловлено готовність до подальшої співпраці з посередниками ГІСМАОВК з проблемних питань для пошуку спільних шляхів вирішення.

17:55
255
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...