Напружені стосунки між місцевими жителями та внутрішньо переміщеними особами у с. Красноріченське

Населений пункт: Красноріченське

Адреса: Красноріченське, вул. Артема

Додано: 2019-10-29 18:46:00

Статус: Проведено заходи з врегулювання

В наслідок нерівного доступу до гуманітарної допомоги місцевого населяння та ВПО між ними виникає соціальна напруга та непорозуміння.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

Висновки групи регіональних посередників ГІСМАОВК

Групою регіональних посередників ГІСМАОВК було проведено ряд діалогових заходів (13.11.2019, смт. Красноріченське Луганської області; 12.12.2019 смт. Красноріченське Луганської області (Експертна зустріч) https://dialog-ua.org/news/18-prezenattsiya-http-dialog-ua-org-ta-robota-poserednykiv-v-krasnorechynskiy-oth.html), під час яких було виявлено, що конфлікт між місцевими жителями смт.Красноріченске та ВПО – відсутній. ВПО, які проживають в селищі вже інтегровані та не розділяють себе з місцевими жителями. Однак, конфлікт дійсно мав місце в цьому селищі ще влітку 2019 року між місцевими жителями щодо розподілу гуманітарної допомоги міжнародних організацій. Після експертної зустрічі представників посередників з місцевою владою, місцева влада планувала підготувати рекомендації міжнародним організаціям щодо інформування та доступу до гуманітарної допомоги цільовим групам, та порядок подальшого розподілу між цільовими групами.

Якщо буде виявлена потреба або направлено новий запит на вирішення конфлікту, регіональні посередники ГІСМАОВК будуть проводити відповідні заходи щодо вирішення конфлікту.

Слідкують:
1
1
18:46
490
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...