Відключення водопостачання побутовим споживачам м. Лисичанськ

Населений пункт: Лисичанськ

Адреса: Лисичанськ, вулиця Дніпровська

Додано: 2019-09-03 12:52:00

Статус: У процесі вирішення

В наслідок багатомільйонної заборгованості за електрику місцевого водоканалу, відбуваються регулярні відключення водопостачання населенню Лисичанська, яке сплачую за послуги і при цьому тижнями залишається без води. Як наслідок - соціальні напруга у місті, протести з перекриттям руху та інше.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
1
1
1
1
1
12:52
664
RSS
Павло Федик
11:19

Сумна картина

Я мешканка міста Лисичанськ. Так, проблема існує. Як мені відомо, то на сьогодні, існує розпорядження від ОДА про заборону відключення водоканалу від електропостачання по заборгованості. Тому тривалих відключень (по декілька днів) зараз нема. Тимчасове зупинення води буває, але ніби із-за ремонту мережі. 

10:00

https://lugradar.net/2020/09/230286

Руководитель военно-гражданской администрации г… Лисичанска Александр Заика провел первую пресс-конференцию. Не случайно местом проведения мероприятия был выбран ЛКСП «Лисичанскводоканал» – самое проблемное коммунальное предприятие города.

Вместе с новым директором водоканала Юрием Явтушенко руководитель ВГА очертил современное состояние и перспективы развития предприятия и города в целом, сообщает пресс-служба ВГА.

Основной задачей по модернизации водоканала Александр Сергеевич назвал обеспечение бесперебойного водоснабжения населения и промышленных предприятий Лисичанска, Новодружеска и Приволья.

З'явилась новина про те, що поблизу Лисичанська сталася аварія на водогоні. Мешканці міста перетворили це місце на локацію для фото. В коментарях до світлин зустрічаються обурення відносно того, що за декілька діб пориву комунальники не проводять ремонтні роботи та не зупиняють втрати питної води. Натомість через декілька діб після пориву місце було огорожено червоною стрічкою з написаом «оборежно». 

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR3ehOSsVQB...

Ганна
12:23

Пряма трансляція Публічного звіту голови облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая за 2020 рік відбувалася на сторінці ОДА в Фейбуці. Її можна продивитится за посиланням: https://www.facebook.com/odalug/videos/240463137744751

Там він коментує багато проблемних питань, у тому числі й по водозабезпеченню Лисичанська та щодо «Бельгійської спадщини». З його слів, ситуація під контролем та поступово робляться кроки щодо її вирішення.

7 березня було повідомлено про відключення подопостачання в наслідок аварії на насосній станції. Обурення викликало відключення води перед святом та занепокоїння відносно попередження про знеструмлення ЛКСП «ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ» по причині заборгованості перед ТОВ «ЕНЕРА СХІД». 

https://www.facebook.com/groups/2921642424514335/p...

Завантаження...