Статистика повідомлень, що найдішли до ГІСМАОВК у січні 2021
Так, наприклад не пройшли перевірку:
— 3 повідомлення щодо незадоволення батьків новою системою харчування в ЗОШ Донецької області, ситуативне невдоволення;
— 2 повідомлення про перебої з водопостачанням в місті Покровськ, питання вирішено, водопостачання поновлено;
— 1 повідомлення про трудові спори на непідконтрольній Українському уряду території;
— 2 повідомлення з ознаками політичного впливу.
Всі немедіабельні повідомлення внесені до бази відокремленого аналізу, для майбутнього вивчення у форматі раннього попередження конфліктів, з розподілом на групи, що задіяні та сфери впливу.
Всі немедіабельні повідомлення внесені до бази відокремленого аналізу, для майбутнього вивчення у форматі раннього попередження конфліктів, з розподілом на групи, що задіяні та сфери впливу.
Проведено нагляд за діяльністю та надано консультативну підтримку з методологічних питань для моніторів та аналітика проекту.
Загалом за місяць проведено 4 ZOOM-наради з моніторами ГІСМАОВК, щодо ресурсів надходження інформації, контактів з ключовими інформаторами в громадах. Проведено навчання, щодо використання ресурсів для виявлення повідомлень та ресурсів перехресної перевірки даних. Також проведено 2 ZOOM-наради з аналітиком системи, щодо підготовки аналітичного звіту та вивчення динаміки мепінгованих конфліктів, щодо їх розвитку та гостроти. Аналітичний звіт розміщено в розділі «Аналітика» цього веб-ресурсу тут.
Нагадуємо, що з початку роботи експерименту та станом на 31.01.2022 року до ГІСМАОВК надійшло 628 повідомлень, 237 з яких видалено за ознакою невідповідності/некоректного заповнення,
391 повідомлення пройшли перехресну моніторинг-перевірку у відкритих джерелах.
За результатами аналітичної роботи було визначено та нанесено на мапу ГІСМАОВК:
● 154 конфліктів;
● 181 проблем;
● 56 повідомлень надійшли до системи від локальних моніторів та аналітиків ГІСМАОВК в якості актуалізації даних/доповнень до вже внесених конфліктів на мепінг нашої веб платформи.
Нагадуємо, що у теперішній час робота команди ГІСМАОВК підтримується ГО «Фундація «Простір» та Програма ООН із відновлення та розбудови миру в рамках реалізації проєкту «Запровадження інноваційних механізмів ГІСМАОВК на рівні громад».