Статистика повідомлень, що найдішли до ГІСМАОВК у січні 2021

Статистика повідомлень, що найдішли до ГІСМАОВК у січні 2021

За інформацією експерт-ментора з конфлікт аналізу системи ГІСМАОВК, в перший місяць 2022 року, протягом січня, надійшло 38 повідомлень, які проаналізовані та з яких 8 не пройшли аналіз медіабельності та пілотування механізмів раннього попередження конфліктів.

Так, наприклад не пройшли перевірку:

— 3 повідомлення щодо незадоволення батьків новою системою харчування в ЗОШ Донецької області, ситуативне невдоволення;

— 2 повідомлення про перебої з водопостачанням в місті Покровськ, питання вирішено, водопостачання поновлено;

— 1 повідомлення про трудові спори на непідконтрольній Українському уряду території;

— 2 повідомлення з ознаками політичного впливу.

Всі немедіабельні повідомлення внесені до бази відокремленого аналізу, для майбутнього вивчення у форматі раннього попередження конфліктів, з розподілом на групи, що задіяні та сфери впливу.

Всі немедіабельні повідомлення внесені до бази відокремленого аналізу, для майбутнього вивчення у форматі раннього попередження конфліктів, з розподілом на групи, що задіяні та сфери впливу.

Проведено нагляд за діяльністю та надано консультативну підтримку з методологічних питань для моніторів та аналітика проекту.

Загалом за місяць проведено 4 ZOOM-наради з моніторами ГІСМАОВК, щодо ресурсів надходження інформації, контактів з ключовими інформаторами в громадах. Проведено навчання, щодо використання ресурсів для виявлення повідомлень та ресурсів перехресної перевірки даних. Також проведено 2 ZOOM-наради з аналітиком системи, щодо підготовки аналітичного звіту та вивчення динаміки мепінгованих конфліктів, щодо їх розвитку та гостроти. Аналітичний звіт розміщено в розділі «Аналітика» цього веб-ресурсу тут.

Нагадуємо, що з початку роботи експерименту та станом на 31.01.2022 року до ГІСМАОВК надійшло 628 повідомлень, 237 з яких видалено за ознакою невідповідності/некоректного заповнення,

391 повідомлення пройшли перехресну моніторинг-перевірку у відкритих джерелах.

За результатами аналітичної роботи було визначено та нанесено на мапу ГІСМАОВК:

● 154 конфліктів;

● 181 проблем;

● 56 повідомлень надійшли до системи від локальних моніторів та аналітиків ГІСМАОВК в якості актуалізації даних/доповнень до вже внесених конфліктів на мепінг нашої веб платформи.

Нагадуємо, що у теперішній час робота команди ГІСМАОВК підтримується ГО «Фундація «Простір» та Програма ООН із відновлення та розбудови миру в рамках реалізації проєкту «Запровадження інноваційних механізмів ГІСМАОВК на рівні громад». 

15:15
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...