Конфлікт між обласною владою і громадськістю щодо збереження Бельгійської спадщини Лисичанська

Населений пункт: Лисичанськ

Адреса: Лисичанськ, квартал Володимира Даля

Додано: 2019-10-29 12:44:00

Статус: У процесі вирішення

Неузгодженість дій обласної влади та громадськості Лисичанська щодо відновлення об'єктів Бельгійської спадщини - будівлі колишньої заводської лікарні.
Конфлікт або проблема?:
Заходи з врегулювання:

Висновки групи регіональних посередників ГІСМАОВК.

Групою регіональних посередників ГІСМАОВК було проведено ряд діалогових та експертних зустрічей (26.11.2019, м. Лисичанськ Луганської області; 10.12.2019 м.Сєвєродонецьк Луганської області), під час яких було виявлено, що рівень проблемної ситуації знаходиться не на рівні громади, а на регіональному рівні.

Як одним із результатів всіх заходів групи посередників була домовленість учасників, що для комплексного підходу до вирішення питання збереження, використання та експлуатації комплексу Бельгійської спадщини, необхідно розробити консолідоване рішення групою громадських організацій та представниками влади (балансоутримувачами), розподілити чіткі зони відповідальності за напрямками експлуатації (культурні заходи, інклюзивний центр, реабілітаційний центр тощо).

Слідкують:
1
1
1
1
1
12:44
643
RSS

Бельгійська спадщина — це не тільки історичні архитектурні пам`ятки минулих сторіч, а і місця з якими було пов`язане  життя  наших бабусь та батьків. Навіть я згадую,  як приходила з батьками  в лікарню — когось відвідували. А ще раніше, саме у тому пологовому будинку, мене народжувала мама. Сумно спостерігати за тим, як руйнується спадщина. Це наша з ВАМИ спільно-сумісна спадщина від батьків, пра-прабатьків. Чи зможемо МИ докласти спільних зусиль для її збереження? Чи зможемо залишити спадщину своїм дітям?..  

Важливий захід.

Коментар видалено
Завантаження...