​​Результати експерименту з його початку 14.08.2019 та станом на 01.04.2022

За результатами аналітичної роботи було визначено та нанесено на мапу ГІСМАОВК:

●157 конфліктів;

●192 проблеми;

●60 повідомлень надійшли до системи від локальних аналітиків у якості актуалізації даних/доповнень до вже внесених конфліктів.

Також на мапу ресурсу ГІСМАОВК було винесено 192 проблеми, повідомлення про які було внесено до системи. По всім кейсам було розроблено внутрішні аналітичні мапи, щодо їх системності, після чого було підготовлено матеріали до двох експертних нарад щодо системних проблем в регіонах, таких як екологічні проблеми, проблеми доступу населення до питної води та водопостачання та проблеми безпритульних тварин, що впливає на безпеку життєдіяльності людини.

Усі проблеми були також класифіковані за сферами:

Станом на 31.03.2022 в експерименті ГІСМАОВК залучено до роботи 41 локальний аналітик, 16 з Луганської області, 12 — з Донецької області, 13 — із Запорізької області. З них жінок — 29, чоловіків — 12.

За винесеними на мапу ГІСМАОВК медіабельними конфліктами за звітний період проведено 37 експертних обговорень, щодо їх статусу в системі. Також проведено 180 індівідуальних консультацій з локальними аналітиками ГІСМАОВК, щодо кейсів, порядку аналізу, динаміки ескалації конфліктів.

56
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...